ОФІЦІЙНИЙ ЧЛЕН ТОВАРИСТВА
ЗБЕРЕЖЕННЯ МИСТЕЦТВА МЕЧА ЯПОНІЇ

ПРО НАС

Товариство зі збереження Мистецтва
Японського Меча»

Об’єднання Ніхонто включає експертів і майстрів найвищого класу з усієї України, об’єднаних любов’ю до Японської холодної зброї, як унікального зразка художньої, історичної та духовної спадщини людства, а також незмінного символу честі та гідності особистості. Маючи Винятково розвинене естетичне ставлення до світу і керуючись найвищими стандартами якості робіт, колектив об’єднання ставить своїм завданням збереження та розвиток культури японської традиційної зброї та ковальської майстерності.

Основні види діяльності та
послуги NBTHK

1
1. Атрибуція та оцінка мечів, що належать членам NBTHK та видача сертифікатів: Hozon Token, Tokubetsu Hozon Token, Juyo Token та Tokubetsu Juyo Token.

2

2. Проведення щорічної виставки Синсякуто «нових мечів» з метою поширення та заохочення виробництва нових мечів та традиційної техніки кування, з присудженням призів Toku-sho, Yushu-sho та Doryoku-sho. Усі мечі, які пройшли суддівський відбір, експонуються у Музеї Меча. (Подібна виставка також проводиться і в Осаці).

3

3. Змагання з полірування мечів та виготовлення косирае (включаючи хабаки та сираса), з експонуванням найкращих робіт у Музеї Меча.

4

4. Ніхонто Татара (власна плавильня NBTHK): для того, щоб надати ковалям мечів сталь тамахагане, яка є незамінним матеріалом для кування зброї, була відновлена традиційна технологія виплавки сталі в печі Татара.

5

5. Підготовка наступників традиційних ремесел, таких як полірувальників мечів, виробників сирасаю та хабаки, грівувальників хоримоно.

6

6. Організація курсів лекцій для членів нашої організації, щоб дати їм точну інформацію щодо збереження меча та підвищити знання про японський меч, з проведенням виставки кращих японських мечів для вивчення.

7

7. Публікація щомісячного журналу Token Bijutsu, зі звітами про дослідження членів організації, аннонсами проектів NBTHK, інформація про філії, їх членів та атрибутування та оцінку мечів.

8

8. До складу організації NBTHK входять три організації: All Japan Swordsmith Society (Всеяпонське товариство ковалів), Art Sword Polishing Technique Preservation Society (Товариство зі збереження технік мистецтва полірування меча) та Art Sword Mounting Technique Preservation Society (Товариство зі збереження технік мистецтва виготовлення) Вони відіграють важливу роль у підготовці приймачів майстрів у кожній з областей та субсидуються урядом.

Партнери

nihonto

Галерея Японських мечів Ніхонто
nihonto.net.ua

kenjutsu

Всеукраїнська Федерація Кендзюцу
kenjutsu.org.ua

lezo

Громадська організація «Східноєвропейський художньо-культурний Центр «ЛЕЗО»
lezo.ua

tamesigiri

Організатори чемпіонатів України по Тамесігірі
tameshigiri.org

verwolf_logo

Майстерня «Вервольф» з виготовлення реплік історичних обладунків та тренувальної зброї

uajc

Українсько Японський центр uajc.kpi.ua

CAAS_logo

Центр дослідження історичної зброї zbroeznav.com

Членство
в органІзацІЇ

Членство у NBTHK -
це не лише переваги,
але ще й зобов'язання

Члени Асоціації, сплачуючи членські внески, роблять свій внесок у збереження та розвиток традицій мистецтва виготовлення традиційної холодної зброї. Усі члени організації зобов’язані підпорядковуватися Контрольному комітету при NBTHK та сприяти діяльності товариства. Вступаючи в асоціацію «NBTHK», Ви стаєте частиною загальної команди і зобов’язуєтесь підтримувати високу репутацію її членів і висловлювати свою орієнтованість на високі моральні якості кожного члена об’єднання NBTHK.

Дійсне членство надається особам: | визнає Статут Асоціації, | тих, хто сплатив відповідний членський внесок, | не вимагає надання рекомендацій | має повні права членства, | користується всіма послугами членів Асоціації з відповідними дисконтами, | надає послуги для членів Асоціації з максимальними дисконтами.
Справжнє членство у суспільстві надає його учасникам можливість: • Безкоштовних консультацій • Допомога у перекладі підписів та пошуку інформації по школах та майстрам • Здійснення запитів та комунікацій у Японії • Проведення технічної експертизи клинків • Постійний дисконт на заточування та сервіс клинків
Вартість членських внесків для громадян України з наданням іменного офіційного документа головного підрозділу NBTHK (Японія) складає 6300 грн. (екв. 240 доларів) на рік.

Склад

Гліб Ковальов

Голова ГО «Ніхонто»
Генеральний директор ТОВ «Лезо-груп», експерт з оцінки культурних цінностей, Віце-президент «Всеукраїнської федерації Кендзюцу»,
інструктор ICIPS.

Дмитро Горячкін

Співзасновник та почесний член об'єднання
Генеральний директор ТОВ «Трудолюб», — засновник «Гільдії ковалів та ножеділів України», засновник та меценат
щорічного фестивалю
ковальського мистецтва м. Миргород.

Експертний
склад

Денис Тоічкін

старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України, керівник ДО «Центру дослідження історичної зброї», кандидат історичних наук.

Юрій Шатайло

мистецтвознавець, експерт центру експертиз культурних цінностей при «Національній Академії Керівних Кадрів Культури та Мистецтв», фахівець із права та юриспруденції.

Галіна Шевцова

Доктор архітектури, Ph.D, професор Київського національного університету будівництва та архітектури, дослідник Кіотського університету (науковий грант Фундації Хакухо), член Наукової спілки архітекторів Японії, художник, фотограф, журналіст, майстер японської каліграфії, перекладач.

З питань отримання
зателефонуйте за
тел.: +38 097 786 84 84
або заповніть форму: